We are the true familia

HomeRegisterLog in

Share | 

Cerere [F4L]

Go down 
AuthorMessage
Raul

PostSubject: Cerere [F4L]   Tue Jun 07, 2011 4:18 pm

VIATA REALA
Nume: Raul
Varsta: 17
Biografie(minim 100 de cuvinte): Ma numesc Pasca Raul, am implinit acuma recent 17 ani, sunt din Cluj Napoca, primul lucru ce ar trebui sa il stiti despre mine este ca, sunt sociabil, glumet, serios cand trebuie, si sincer niciodata nu mi-au placut glumele proaste, mai ales cele facute pe seama mea.Despre GTA pot sa spun ca am auzit de la un prieten de la bloc, care spunea ca ii place foarte mult, si e ca in viata reala, asa ca am decis sa incerc si eu acest joc.La inceput ma enerva faptul ca, veneau toti newbie si dadeau peste mine cand incercam si eu sa-mi iau carnetul, dar in timp a inceput sa imi placa si am decis sa ma tin de acest joc.In legatura cu Counter Strike, am jucat de la varsta de 10 ani, si inca joc.Cam astea ar fi lucrurile principale pe care ar trebui sa le stiti despre mine.
Limbi cunoscute: Romana, Engleza si Franceza
Ai probleme cu scoala?: Nu

Nick Sa:Mp: xtensioN
Level(minim 40): 50 [247/204 rp]
De cat timp joci Sa:Mp? De un 1 an si 6 luni
Nick Counter-Strike1.6: xtensioN
De cat timp joci Counter-Strike1.6? De 7 ani
Ai avut vreodata ban pe Sa:Mp / Counter-Strike1.6?(Daca da, spune de ce): In SAMP am avut pentru bug-ul de la moneycheat, dar a fost rezolvat, iar in Counter Strike nu am avut niciodata ban.
Cat timp te joci:
Sa:Mp: 9-10 ore
Counter-Strike1.6: 3-4 ore, depinde si de timp

PROGRAME
Stii sa folosesti Photoshop?: Nu
Stii sa lucrezi in Sony Vegas?: Nu
Te pricepi in HTML?: Da, cat de cat
Ce programe stii sa folosesti?: HTML, si mai sunt altele nu foarte importante

CLAN
De unde ai aflat de acest clan?: De pe server-ul de samp, si de la ceilalti membrii F4L
Stii regulile clanului?: Da
De la ce vine F4L?: Familia4Life
Cu ce crezi ca poti sa contribui in acest clan?: La dezvoltarea clanului, si, cu activitatea mea.
De ce doresti sa te alaturi acestui clan?: Pentru ca, sincer, am fost in acest clan si vreau foarte mult sa ma reintorc, stiu ca poate unii dintre voi sunteti suparati, asa ca am sa ma astept probabil de la multe contra, dar sa speram ca nu va fi asa

CONTACT
ID Yahoo! Messenger: [You must be registered and logged in to see this link.] (unii dintre voi il aveti)
MSN: Nu folosesc
Back to top Go down
[F4L]balon

PostSubject: Re: Cerere [F4L]   Tue Jun 07, 2011 5:18 pm

Da ce sunt eu prost? Nene lasa.Contra
Topic Locked.
Back to top Go down
[F4L]Oasis9

PostSubject: Re: Cerere [F4L]   Tue Jun 07, 2011 5:43 pm

Cand ti-am spus sa nu iesi, sa te gandesti la ce faci n-ai vrut. Il faceai pe Silver pupincurist, pe noi ne vorbeai pe la spate. Daca n-ai vrut sa intelegi ce sa-ti fac.

Back to top Go down
https://twitter.com/Oasis9Official
Sponsored content

PostSubject: Re: Cerere [F4L]   

Back to top Go down

Cerere [F4L]
Back to top 
Page 1 of 1